Sambeek verloor dinsdag 6 september met ruime cijfers van Overasseltse Boys.
Sambeek verloor dinsdag 6 september met ruime cijfers van Overasseltse Boys. Foto: Bas Delhij

Programma en uitslagen oefenwedstrijden voorbereiding 2022-2023

Voetbal 26.165 keer gelezen

In de aanloop naar het seizoen 2022-2023 spelen de amateurverenigingen in de ‘Kliksport’-regio verschillende oefenwedstrijden. Hieronder een overzicht. Het oefenprogramma van uw club kunt u mailen naar info@kliksport.nl 

Zaterdag 2 juli:
UDI’19/CSU - Willem II 1-3
Goal UDI’19: Wietse van Lankveld

Zaterdag 9 Juli:
Nivo Sparta - Blauw Geel’38/Jumbo 2-2
Dave de Meij en Melle Schevers

Donderdag 15 Juli
Blauw Geel’38/Jumbo - Lion Football Academy 3-1
Dave de Meij, Lars Loermans en Wouter Op den Camp

Zondag 17 juli:
HVCH-Cito 4-1

Donderdag 21 juli:
Helmond Sport O18/O21- HVCH 1-5
Rob van de Ven 2, Milan Raijmaeker 2, Joel van den Berg 1

Zaterdag 23 juli:
Kozakken Boys - Blauw Geel’38/Jumbo 5-0

Dinsdag 2 augustus:
OJC Rosmalen - O.S.S.’20 0-5

Donderdag 4 augustus:
UDI’19/CSU - RKSV Nuenen 0-1

Zaterdag 6 augustus:
O.S.S.’20 - DUNO 0-1
UDI’19/CSU - Gemert 1-4
Goal UDI’19: Tufan Koca

Dinsdag 9 augustus:
UDI’19/CSU - Blauw Geel’38/JUMBO 2-1
EGS’20 - HBV 6-4

Donderdag 11 augustus:
VIOS’38 - Sporting ST. 3-4
Goals VIOS’38: Sjors Janssen, Dirk Jillesen en Kay Gerrits gescoord.

Zaterdag 13 augustus:
Gemert - Blauw Geel’38/JUMBO 1-4
MASV - UDI’19/CSU 4-3

Zondag 14 augustus:
O.S.S.’20 - Nuenen 9-1
Goals O.S.S.’20: Tony de Groot (4), Stan van Ballegooij (2), Hidde van Dijk, Samed Öztoprak en Bram Eltink (ieder een).
HBV - Heijen 5-1
Olympia’18 - Quick 1888 1-1
Astrantia - WVW 2-2
Helvoirt - Erp 0-3
Doelpunten Erp: Koen van Deurzen, Joost van Dijk en Stef Munsters

Dinsdag 16 augustus:
SCMH - Boskant 3-0
Goals SCMH:  Koen Verhagen,  Roel Bekkers en  Dave van Doorn
Blauw Geel’38 - OJC Rosmalen 2-3
Goals Blauw Geel’38: Wouter op den Camp, Lars Loermans

Woensdag 17 augustus:
DIO’30 - Volharding 2-1

Donderdag 18 augustus:
HVCH - Orion 2-3
Festilent - DSWH’18 3-3
Goals DWSH’18: Sven Kuijpers, Syb Daverveld en eigen doelpunt Festilent.

Zaterdag 20 augustus:
Germania - Volharding 0-3
HVCH - Bemmel 3-0
Erp - Margriet 1-1
Goal Margriet: Mounir Al Mansouri
Trinitas - TOP 2-2
SSS’18 - JVC Cuijk 0-2
Goals: Bjenze Graat, Ali Ozdimir

Zondag 21 augustus:
OKSV - SCD’33 3-2
Avesteyn - HBV 2-2
FC Uden - Unitas’28 6-0
FC Schadewijk - Vesta’19 0-4
Heijen - SIOL 2-2
SBC - Boekel Sport 0-2
Goals: Jan van de Acker en Sander Jonkers

Dinsdag 23 augustus:
VIOS’38 - DVSG 0-1
Eendracht’30 - Olympia’18 3-1
SCMH - VOW 0-0
Schijndel/DEWIT - Nieuwkuijk
TOP - Nivo Sparta 3-2

Donderdag 25 augustus:
Toernooi Victoria Afferden, met onder meer HBV
SSS’18 - Beuningse Boys 0-4
DWSH’18 - Holthees-Smakt 3-1
SIOL - Hapse Boys 2-4
Avesteyn - Heeswijk 0-2
Mifano - Boskant 4-1
Deso - Cito nb
Ruwaard - VCO 1-2

Zaterdag 27 augustus:
Maasdonk Cup in Vinkel (vanaf 14.30 uur), met Nooit Gedacht, Nulandia en EVVC
Boekel Sport - Handel 2-0
Goals: Edward Schouten, Tim Schuijers 
Vitesse’08 - IVO nb
Rhode - ZSV nb
Grad de Wit Toernooi bij Avanti’31 (met o.a. Schijndel)
TOP - Prinses Irene 2-1
Goal Prinses Irene: Aron v.dd Rijt
Beuningse Boys Za1 - Margriet Za 1 1-2
Goals Margriet: Simon Gruntjes en Terence Luers
DAW - Juliana Mill 5-2
Goals DAW: Bart Vos, Jacco v der Heijden 2, Hidde van der Heijden en Mark Megen

Zondag 28 augustus:
Odiliapeel - OKSV 1-2
Festilent - SCG’18 nb
FC Uden - SCD’33 afg.
SMVC FairPlay - Cito nb
VCO - FC de Rakt 2-2
Goals FC De Rakt: Lars Gevers en Milan Kuipers
SIOL - Kolping Dynamo 1-0
Volharding - Quick 1888 3-1

Uitslagen ALBO-toernooi (25, 26, 27 en 28 augustus):
Astrantia- JVC Za 0-3
Heijen-Juliana Malden Za 1-5
Milsbeek- Groesbeekse Boys 1-1
De Zwaluw-Rood Wit 2-1
Achates- DVSG 3-1
De Zwaluw- Juliana 0-4
Astrantia-DVSG 2-1
Heijen- Rood Wit 0-4
Milsbeek-JVC 0-3
Achates- Groesbeekse Boys 0-3

Dinsdag 30 augustus:
Boekel Sport 2 - Elsendorp 3-2
Goals Boekel Sport: Camiel van Alphen 2, Teun Althuizen
Heumen - VIOS’38 2-2
Goals VIOS’38: Thomas Jenniskens en Dirk Jillesen
Rhode - Reusel Sport nb
VESTA’19 - DAW nb
Volkel - UDI’19 onder 23 nb
FC Uden - SVS 8-0
SSS’18 2 - Toxandria nb
DESO - Margriet Za1 1-2
Goals Margriet: Loe van Dijk en Veron Lionarons
FC de Rakt - SV TOP Za1 8-1
Goals FC de Rakt: Melih Polat 2x, Bart van Geelkerken 2x, Lars Gevers, Guus van Kessel, Milan Kuipers en Gino Wijdeven
FC Engelen - SV TOP nb
Berghem Sport - Margriet 1-2
Bas Bressers 0-1, Nick van Oorschot 0-2, Jur van Veldhoven 1-2

Donderdag 1 september:
Nulandia - Boekel Sport 1-2
Goal Boekel Sport: Jan vd Acker, Tim Schuijers
Boskant - DSV 4-2
MOSA’14 - VCO 1-3

Dinsdag 6 september:
Sambeek - Overasseltse Boys 0-5
Schijndel - TOP 0-2

Donderdag 8 september:
Maliskamp - FC de Rakt gestaakt wegens onweer

Donderdag 15 september:
DAW - Margriet 2-2
Goals Margriet: Quincy Broers, Joey Schuurmans
Nulandia - BVV nb

Dinsdag 20 september:
DVG - Nulandia

Gemert was te sterk voor UDI'19.
SSS'18 ging thuis hard onderuit tegen Beuningse Boys.
Gemert was te sterk voor UDI'19.
VIOS'38 verloor donderdag 11 augustus thuis van Sporting ST.
VIOS'38 verloor donderdag 11 augustus thuis van Sporting ST.
Olympia'18 en Quick 1888 speelden zondag tegen elkaar gelijk.
Astrantia speelde gelijk tegen WVW uit Weurt.
Astrantia speelde gelijk tegen WVW uit Weurt.
Astrantia-trainer Patrick Pothuizen (lichtrood shirt) coacht zijn ploeg.
Volharding (blauwe shirts) was op woensdag 17 augustus te sterk voor DIO'30.
Volharding (blauwe shirts) was op woensdag 17 augustus te sterk voor DIO'30.
Volharding (blauwe shirts) was op woensdag 17 augustus te sterk voor DIO'30.
Olympia'18 en Quick 1888 speelden zondag tegen elkaar gelijk.
Volharding (blauwe shirts) was op woensdag 17 augustus te sterk voor DIO'30.
Olympia'18 klopte FC Vlaardingen.
Olympia'18 klopte FC Vlaardingen.
Olympia'18 klopte FC Vlaardingen.
Olympia'18 klopte FC Vlaardingen.
Volharding (blauwe shirts) was op woensdag 17 augustus te sterk voor DIO'30.
Een sterk spelend JVC Cuijk was zaterdag 20 augustus te sterk voor SSS'18.
Een sterk spelend JVC Cuijk was zaterdag 20 augustus te sterk voor SSS'18.
Een sterk spelend JVC Cuijk was zaterdag 20 augustus te sterk voor SSS'18.
Eendracht'30 versloeg Olympia'18.
Een sterk spelend JVC Cuijk was zaterdag 20 augustus te sterk voor SSS'18.
Eendracht'30 versloeg Olympia'18.
SSS'18 ging thuis hard onderuit tegen Beuningse Boys.
Sambeek verloor dinsdag 6 september met ruime cijfers van Overasseltse Boys.
Sambeek verloor dinsdag 6 september met ruime cijfers van Overasseltse Boys.
VIOS'38 verloor donderdag 11 augustus thuis van Sporting ST.

Uit de krant

Uit de krant