VOW gaat tegen Rood Wit'62 op zoek naar de eerste overwinning in de groepsfase.
VOW gaat tegen Rood Wit'62 op zoek naar de eerste overwinning in de groepsfase. Foto: Arno Korsten

Programma KNVB-districtsbeker zaterdag 9 en zondag 10 september

Voetbal 4.140 keer gelezen

De KNVB-districtsbeker gaat op zaterdag 9 en zondag 10 september verder met de tweede speelronde van de groepsfase, met een heuse dorpskraker in Schijndel en leuke derby’s in Boxmeer, Rijkevoort, Oploo, Gennep, Oss, Ravenstein en Langenboom.

Poule 1-06:
Schijndel/DEWIT-Avanti’31 (14.00 uur)
Venlosche Boys-SV Someren (14.30 uur)

Stand:
1. Avanti’31 1-3
2. SV Someren 1-3
3. Schijndel/DE WIT 1-0
4. Venlosche Boys 1-0

Poule 1-07:
Sittard-Handel (14.30 uur)
GSV’28-ZSV (14.30 uur)

Stand:
1. ZSV 1-3
2. GSV’28 1-1
3. Handel 1-1
4. Sittard 1-0

Poule 1-08:
Sparta’25-Mierlo Hout (14.00 uur)
Rhode/VSB-Boekel Sport (14.30 uur)

Stand:
1. Rhode/VSB 1-1
2. Mierlo Hout 1-1
3. Boekel Sport 1-1
4. Sparta’25 1-1

Poule 1-09:
Volharding-Veritas (14.30 uur)
Olympia’18-SSS’18 (14.30 uur)

Stand:
1. Olympia’18 1-3
2. Volharding 1-3
3. SSS’18 1-0
4. Veritas 1-0

Poule 1-10:
DAW Schaijk-Heeswijk (14.30 uur)
SV TOP-Erp (14.30 uur)

Stand:
1. DAW Schaijk 1-3
2. SV TOP 1-3
3. Heeswijk 1-0
4. Erp 1-0

Poule 1-11:
Deurne-Prinses Irene
Berghem Sport-NWC

Stand:
1. Prinses Irene 1-3
2. Deurne 1-1
3. NWC 1-1
4. Berghem Sport 1-0

Poule 1-16:
Achilles’29-Eendracht’30 (zaterdag, 17.00 uur)
Woezik-Trekvogels

Stand:
1. Achilles’29 1-3
2. Eendracht’30 1-3
3. Trekvogels 1-0
4. Woezik 1-0

Poule 2-40:
Heijen-EGS’20 (14.30 uur)
SV United-MSH Maasduinen (14.30 uur)

Stand:
1. MSH Maasduinen 1-3
2. EGS’20 1-1
3. SV United 1-1
4. Heijen 1-0

Poule 2-41:
SVOC’01-Sambeek (14.30 uur)
SVEB-Sporting ST (14.30 uur)

Stand:
1. SVOC’01 1-3
2. Sambeek 1-3
3. SVEB 1-0
4. Sporting ST 1-0

Poule 2-42:
Leunen-Oostrom (14.30 uur)
DWSH’18-Milheezer Boys (14.30 uur)

Stand:
1. DWSH’18 1-3
2. Milheezer Boys 1-3
3. SV Oostrum 1-0
4. Oostrum 1-0

Poule 2-43:
Melderslo-De Braak (zaterdag, 17.00 uur)
Hapse Boys-Venhorst (zondag, 14.30 uur)

Stand:
1. Venhorst 1-3
2. Hapse Boys 1-3
3. De Braak 1-0
4. Melderslo 1-0

Poule 2-45:
Irene-WHV (14.00 uur)
Boskant-Boerdonk (14.30 uur)

Stand:
1. Boskant 1-3
2. Irene 1-3
3. Boerdonk 1-0
4. WHV 1-0

Poule 2-46:
Brandevoort-VCO (14.30 uur)
VOW-Rood Wit’62 (14.30 uur)

Stand:
1. SV Brandevoort 1-3
2. VCO 1-3
3. VOW 1-0
4. Rood Wit’62 1-0

Poule 2-47:
Merselo-MVC (14.30 uur)

Stand:
1. MVC 1-3
2. Merselo 0-0
3. Odiliapeel/Braks Groep 1-0
(SVS Stevensbeek heeft zich teruggetrokken)

Poule 2-48:
Volkel-Stiphout Vooruit (zaterdag, 17.00 uur)
Erp 2-Festilent (zondag, 12.00 uur)

Stand:
1. Stiphout Vooruit 1-3
2. Festilent 1-3
3. Volkel 1-0
4. Erp 2 1-0

Poule 2-49:
Mariahout-RKVV Keldonk (14.00 uur)
Milano-ELI (14.30 uur)

Stand:
1. Mariahout 1-3
2. RKVV Keldonk 1-3
3. Milano 1-0
4. ELI 1-0

Poule 2-51:
Constantia-Holthees Smakt (14.30 uur)
Toxandria-VIOS’38 (14.30 uur)

Stand:
1. Toxandria 1-3
2. Constantia 1-1
3. VIOS’38 1-1
4. Holthees-Smakt 1-0

Poule 2-52:
Vitesse’08-Achates (zaterdag, 18.45 uur)
De Zwaluw-Gassel (zondag, 14.30 uur)

Stand:
1. Vitesse’08 1-3
2. Achates 1-1
3. De Zwaluw 1-1
4. Gassel 1-0

Poule 2-53:
SES-Juliana Mill (14.30 uur)
FC de Rakt-Astrantia (14.30 uur)

Stand:
1. SES 1-3
2. Juliana Mill 1-3
3. FC De Rakt 1-0
4. Astrantia 1-0

Poule 2-54:
OKSV-SIOL (13.30 uur)
SV Milsbeek-HBV Beers (14.30 uur)

Stand:
1. HBV Beers 1-3
2. SIOL 1-1
3. SV Milsbeek 1-1
4. OSKV 1-0

Poule 2-56:
DESO-Achilles Reek (14.30 uur)
SJO/SSA VESTA’19-Herpinia (14.30 uur)

Stand:
1. DESO 1-3
2. Achilles Reek 1-1
3. SJO/SSA VESTA’19 1-1
4. Herpinia 1-0

Poule 2-57:
Avesteyn-Ruwaard (14.30 uur)
NLC’03-Cito (14.30 uur)

Stand:
1. NLC’03 1-3
2. Avesteyn 1-3
3. Cito 1-0
4. Ruwaard 1-0

Poule 2-58:
FC Schadewijk-MOSA’14 (14.00 uur)
Maaskantse Boys-FC Uden (14.00 uur)

Stand:
1. FC Uden 1-3
2. MOSA’14 1-3
3. FC Schadewijk 1-0
4. Maaskantse Boys 1-0

Poule 2-59:
Vianen Vooruit-SCMH (14.30 uur)
DSV-Excellent (14.30 uur)

Stand:
1. Vianen Vooruit 1-3
2. DSV 1-3
3. SCMH 1-0
4. Excellent 1-0

Poule 2-60:
HVCH 2-Margriet (11.30 uur)
Nulandia-SSA/SJO VITA (14.30 uur)

Stand:
1. HVCH 2 1-1
2. SSA/SJO VITA 1-1
3. Margriet 1-1
4. Nulandia 1-1

Poule 2-61:
Nijnsel-EVVC (donderdag 7 september, 20.00 uur)
EVVC-Vorstenbossche Boys (zondag, 14.30 uur)
Nooit Gedacht-Nijnsel (zondag, 14.30 uur)

Stand:
1. Nooit Gedacht 1-3
2. EVVC 0-0
3. Nijnsel 0-0
4. Vorstenbossche Boys 1-0

ZATERDAGVOETBAL

Poule 2.37:
JVC Cuijk-Quick 1888 (15.00 uur)
De Treffers-Alverna (15.15 uur)

Stand:
1. De Treffers 1-3
2. JVC Cuijk 1-3
3. Alverna 1-0
4. Quick 1888 1-0

Poule 2.55:
O.S.S.’20-Margriet (16.00 uur)

Stand:
1. O.S.S.’20 1-3
2. Margriet 0-0
3. SV TOP 1-0

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant