Venhorst legde Hapse Boys over de knie.
Venhorst legde Hapse Boys over de knie. Foto: Jeff Meijs/Voetbal-shoot.nl
foto’s

Uitslagen KNVB-districtsbeker zaterdag 9 en zondag 10 september

Voetbal 4.811 keer gelezen

Op zaterdag 9 en zondag 10 september vond de tweede speelronde van de groepsfase van de KNVB-districtsbeker plaats. In vrijwel elke poule valt de beslissing pas in het slotweekend.

Poule 1-06:
Schijndel/DEWIT-Avanti’31 1-4
Venlosche Boys-SV Someren 0-2

Stand:
1. Avanti’31 2-6
2. SV Someren 2-6
3. Schijndel/DE WIT 2-0
4. Venlosche Boys 2-0

Poule 1-07:
Sittard-Handel 5-2
GSV’28-ZSV 5-1

Stand:
1. GSV’28 2-4
2. Sittard 2-3
3. ZSV 2-3
4. Handel 2-1

Poule 1-08:
Sparta’25-Mierlo Hout 3-1
Rhode/VSB-Boekel Sport 5-0

Stand:
1. Rhode/VSB 2-4
2. Sparta’25 2-4
3. Mierlo Hout 2-1
4. Boekel Sport 2-1

Poule 1-09:
Volharding-Veritas 2-1
Olympia’18-SSS’18 4-0

Stand:
1. Olympia’18 2-6
2. Volharding 2-6
3. Veritas 2-0
4. SSS’18 2-0

Poule 1-10:
DAW Schaijk-Heeswijk 7-1
SV TOP-Erp 1-1

Stand:
1. DAW Schaijk 2-6
2. SV TOP 2-4
3. Erp 2-1
4. Heeswijk 2-0

Poule 1-11:
Deurne-Prinses Irene 3-2
Berghem Sport-NWC 0-3

Stand:
1. NWC 2-4
2. Deurne 2-4
3. Prinses Irene 2-3
4. Berghem Sport 2-0

Poule 1-16:
Achilles’29-Eendracht’30 3-1
Woezik-Trekvogels  1-1

Stand:
1. Achilles’29 2-6
2. Eendracht’30 2-3
3. Trekvogels 2-1
4. Woezik 2-1

Poule 2-40:
Heijen-EGS’20 3-0
SV United-MSH Maasduinen 2-2

Stand:
1. MSH Maasduinen 2-4
2. Heijen 2-3
3. SV United 2-2
4. EGS’20 2-1

Poule 2-41:
SVOC’01-Sambeek 1-2
SVEB-Sporting ST 0-0

Stand:
1. Sambeek 2-6
2. SVOC’01 2-3
3. SVEB 2-1
4. Sporting ST 2-1

Poule 2-42:
Leunen-Oostrom 1-0
DWSH’18-Milheezer Boys 0-1

Stand:
1. Milheezer Boys 2-6
2. DWSH’18 2-3
3. Leunen 2-3
4. Oostrum 2-0

Poule 2-43:
Melderslo-De Braak 1-1
Hapse Boys-Venhorst 0-4

Stand:
1. Venhorst 2-6
2. Hapse Boys 2-3
3. De Braak 2-1
4. Melderslo 2-1

Poule 2-45:
Irene-WHV 6-0
Boskant-Boerdonk 3-2

Stand:
1. Irene 2-6
2. Boskant 2-6
3. Boerdonk 2-0
4. WHV 2-0

Poule 2-46:
Brandevoort-VCO 11-1
VOW-Rood Wit’62  2-4

Stand:
1. SV Brandevoort 2-6
2. Rood Wit’62 2-3
3. VCO 2-3
4. VOW 2-0

Poule 2-47:
Merselo-MVC 1-0

Stand:
1. Merselo 1-3
2. MVC 2-3
3. Odiliapeel/Braks Groep 1-0
(SVS Stevensbeek heeft zich teruggetrokken)

Poule 2-48:
Volkel-Stiphout Vooruit 3-0
Erp 2-Festilent niet gespeeld

Stand:
1. Festilent 1-3
2. Volkel 2-3
3. Stiphout Vooruit 1-0
(Erp 2 heeft zich teruggetrokken)

Poule 2-49:
Mariahout-RKVV Keldonk 5-3
Milano-ELI  4-4

Stand:
1. Mariahout 2-6
2. RKVV Keldonk 2-3
3. Milano 2-1
4. ELI 2-1

Poule 2-51:
Constantia-Holthees Smakt 3-0
Toxandria-VIOS’38 2-2

Stand:
1. Constantia 2-4
2. Toxandria 2-4
3. VIOS’38 2-2
4. Holthees-Smakt 2-0

Poule 2-52:
Vitesse’08-Achates 0-0
De Zwaluw-Gassel 1-0

Stand:
1. Vitesse’08 2-4
2. De Zwaluw 2-4
3. Achates 2-2
4. Gassel 2-0

Poule 2-53:
SES-Juliana Mill 1-1
FC de Rakt-Astrantia 4-1

Stand:
1. SES 2-4
2. Juliana Mill 2-4
3. FC De Rakt 2-3
4. Astrantia 2-0

Poule 2-54:
OKSV-SIOL 0-7
SV Milsbeek-HBV Beers 3-1

Stand:
1. SIOL 2-4
2. SV Milsbeek 2-4
3. HBV Beers 2-3
4. OSKV 2-0

Poule 2-56:
DESO-Achilles Reek 1-5
SJO/SSA VESTA’19-Herpinia 3-0

Stand:
1. Achilles Reek 2-4
2. SJO/SSA VESTA’19 2-4
3. DESO 2-3
4. Herpinia 2-0

Poule 2-57:
Avesteyn-Ruwaard 13-0
NLC’03-Cito  2-2

Stand:
1. Avesteyn 2-6
2. NLC’03 2-4
3. Cito 2-1
4. Ruwaard 2-0

Poule 2-58:
FC Schadewijk-MOSA’14 2-0
Maaskantse Boys-FC Uden 1-1

Stand:
1. FC Uden 2-4
2. FC Schadewijk 2-3
3. MOSA’14 2-3
4. Maaskantse Boys 2-1

Poule 2-59:
Vianen Vooruit-SCMH 4-0
DSV-Excellent 3-3

Stand:
1. Vianen Vooruit 2-6
2. DSV 2-4
3. Excellent 2-1
4. SCMH 2-0

Poule 2-60:
HVCH 2-Margriet 0-3
Nulandia-SSA/SJO VITA  6-0

Stand:
1. Nulandia 2-4
2. Margriet 2-4
3. HVCH 2 2-1
4. SSA/SJO VITA 2-1

Poule 2-61:
Nijnsel-EVVC 1-2
EVVC-Vorstenbossche Boys 5-1
Nooit Gedacht-Nijnsel 2-2

Stand:
1. EVVC 2-6
2. Nooit Gedacht 2-4
3. Nijnsel 2-1
4. Vorstenbossche Boys 2-0

ZATERDAGVOETBAL

Poule 2.37:
JVC Cuijk-Quick 1888 7-1
De Treffers-Alverna 2-2

Stand:
1. JVC Cuijk 2-6
2. De Treffers 2-4
3. Alverna 2-1
4. Quick 1888 2-0

Poule 2.55:
O.S.S.’20-Margriet 3-0

Stand:
1. O.S.S.’20 2-6*
2. Margriet 1-0
3. SV TOP 1-0

* Gekwalificeerd voor de volgende bekerronde.

VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
FC de Rakt was te sterk voor Astrantia.
FC de Rakt was te sterk voor Astrantia.
FC de Rakt was te sterk voor Astrantia.
FC de Rakt was te sterk voor Astrantia.
FC de Rakt was te sterk voor Astrantia.
FC de Rakt was te sterk voor Astrantia.
Venhorst legde Hapse Boys over de knie.
VOW verloor op eigen veld van Rood Wit'62 en is uitgeschakeld in de districtsbeker.
Venhorst legde Hapse Boys over de knie.
De Zwaluw won, met de hakken over de sloot, van Gassel.
De Zwaluw won, met de hakken over de sloot, van Gassel.
De Zwaluw won, met de hakken over de sloot, van Gassel.
De Zwaluw won, met de hakken over de sloot, van Gassel.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant