Afbeelding

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 14 april

Voetbal 160 keer gelezen

Reserve Hoofdklasse HK

ZSV 2-HVCH 2 0-2

NWC 2-Meerssen 2 8-0

Sparta’25 2-Volharding 2 2-6

Groene Ster 2-Gemert 2 6-3

ZSV 2-Sportclub Susteren 2 1-0

Erp 2-HVCH 2 2-1

Meerssen 2-Someren 2 1-4

Reserve 2e klasse C

Baarlo 2-SSS’18 2 1-1

Sparta’18 2-Helden 2 1-3

Blerick 2-TSC’04 2 2-0

MVC’19 2-IVO 2 2-2

Volharding 3-Panningen 2 2-2

Reserve 2e klasse E

Erp 3-Avesteyn 2 1-11

Prinses Irene 2-EGS’02 2 5-1

Nijnsel 2-Erp 3 1-1

Avesteyn 2-Juliana 2 12-0

WEC 2-Prinses Irene 2 0-0

EGS’02 2-Nooit Gedacht 2 2-3

HVCH 3-Festilent 2 1-3

EVVC 2-Schijndel 2 2-1

Reserve 3e klasse 4

Schijndel 3-UDI’19 2 2-2

Constantia 2-NLC’03 2 2-1

Prinses Irene 3-Hapse Boys 2 2-2

DAW 3-DSV 2 1-1

Reserve 4e klasse 6

Nooit Gedacht 3-EGS’02 3 2-1

HBV/Vianen Vooruit 2-EGS’20 3 4-1

Achates 2-Vesta’19 2 1-1

Nooit Gedacht 3-Maasduinen 3 1-1

Gemert 3-Heijen 2 1-5

Reserve 4e klasse 8

Vesta’19 3-EVVC 3 2-2 

FC de Rakt 2-OSS’20 2 2-2

EVVC 3-Vorstenbossche Boys 2 2-0

HVCH 5-Berghem Sport 3 2-1

FC Schadewijk 2-Nulandia 3 3-0

DAW 4-UDI’19 3 2-4

Vesta’19 3-Blauw Geel’38 4 1-2

Reserve 5e klasse 12

Vitesse’08 2-Deurne 2 4-5

SV United 3-Oostrum 2 1-1

DEV Arcen 2-Wittenhorst 2 0-3

Reserve 5e klasse 13

SIOL 2-Constantia 3 3-0

Menos-Achates 3 2-1

DWSH’18 2-Vitesse’08 3 0-5

De Zwaluw 2-JVC Cuijk 2 1-2

Toxandria 2-DVSG 2 0-3

Reserve 5e klasse 16

Blauw Geel’38-OSS’20 5 0-2

UDI’19 5-Gemert 4 2-4

Mariahout 3-Heeswijk 3 2-7

Erp 6-SCMH 2 5-1

Reserve 5e klasse 18

Volkel 4-OSS’20 6 6-1

Volkel 4-Festilent 3 1-6

Venhorst 3-Erp 5 1-2

UDI’19 4-FC de Rakt 3 8-3

Olympia’18 2-Vianen Vooruit 2 2-0

Reserve 5e klasse 19

Nulandia 5-TOP 2 2-0

Herpinia 2-DESO 2 3-6

HVCH 7-Berghem Sport 7 4-1

Cito 2-EGS’20 4 2-4

Reserve 6e klasse 25

DSV 5-Olympia’18 4 1-12

Sambeek 2-Maasduinen 4 1-10

Westerbeekse Boys-Volharding 5 3-3

SVS 2-SSS’18 4 0-7

Merselo 3-Excellent 4 3-4

Holthees/Smakt 2-Venray 8 4-4

Reserve 6e klasse 26

Gassel 3-DSV 4 2-5

EGS’20 8-Constantia 4 5-5

Toxandria 3-De Zwaluw 3 1-5

Merselo 2-DWSH’18 3 2-0

Juliana 4-Excellent 3 2-4

Hapse Boys 4-Gassel 3 9-1

Reserve 6e klasse 27

VIOS’38 2-Volharding 4 1-2

Sambeek 3-Maasduinen 6 0-1

VCA-Vitesse’08 4 2-1

DSV 6-Heijen 3 2-1

Milsbeek 2-Achates 4 5-3

Volharding 4-Olympia’18 5 3-5

VIOS’38 2-De Zwaluw 4 7-0

Reserve 6e klasse 28

SIOL 3-Milsbeek 3 2-1

Vianen Vooruit 3-HBV 6 4-2

De Zwaluw 5-Maasduinen 7 4-1

VCA 2-Hapse Boys 3 2-1

VIOS’38 3-Astrantia 2 3-0

Vrouwen 

4e klasse 3

Nulandia vr-Blauw Geel’38 vr 2-1

Olympia’18 vr-Boekel Sport vr 5-3

NLC’03 vr-Nooit Gedacht 2 vr 2-3

Berghem Sport vr-UDI’19 2 vr 3-1

EGS’02 vr-OSS’20/Margriet vr 7-0

5e klasse 4

Hapse B.vr-SES/Festilent vr 0-3

Olympia’18 2 vr-Sparta’18/SVEB/

Sporting ST/Melderslo/

America 2 vr 1-6

Bavos vr-ZSV 2 vr 4-0

Holthees/Smakt vr-Hapse B.vr 0-3

MDOC vr-VVV’03 vr 2-0

Vianen V./HBV 2 vr-Achates vr 1-1

SES/Festilent vr-DSV vr 1-1

6e klasse 3

Hegelsom vr-SVS/Excellent vr 2-2

Baarlo 2 vr-Hegelsom vr 3-2

SV United vr-De Zwaluw vr 1-8 Lottum/GFC’33/Wittenhorst vr-

Sparta’18/SVEB/Sporting ST/

Melderslo/America 2 vr 2-2

SVS/Excellent vr-BVV’27 vr 4-3

Oostrum/SVOC’01 vr-Maasd.vr 0-6

6e klasse 5

Nooit Gedacht 4 vr-Keldonk vr 3-0

Spcl. Loosbr.vr-FC de Rakt 2 vr 2-2

DWSH’18 vr-Boekel Sport 2 vr 0-3

Handel/Elsend.vr-Rhode 2 vr 14-0

SCG’18 2-EGS’20 2 vr 2-1

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant