Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 8 mei
Voetbal 103 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Venlosche Boys 2-Deurne 2 0-0
Groene Ster 2-Venlosche Boys 2 1-3
ZSV 2-Someren 2 1-2
Sparta’25 2-Erp 2 2-1
HVCH 2-Deurne 2 0-2
Wittenhorst 2-Volharding 2 1-4
Reserve 2e klasse C
Bavos 2-Volharding 3 0-0
Olympia’18 2-Sparta’18 2 4-0
FCV Venlo 2-Mifano 2 0-5
Sportclub Irene 2-Baarlo 2 2-2
SSS’18 2-HVCH 4 1-2
Reserve 3e klasse G
Excellent 2-NLC’03 2 0-1
Avesteyn 2-UDI’19 3 4-2
EGS’20 2-Nijnsel 2 4-0
Hapse Boys -Constantia 2 4-3
Volkel 3-Juliana 2 6-0
Reserve 4e klasse 06
SVEB 2-Wittenhorst 3 4-1
Leunen 2-FCV Venlo 3 1-5
Reserve 4e klasse 08
Toxandria 2-Montagnards 2 1-4
Vitesse’08 2-Achates 2 2-2
Venray 4-De Zwaluw 2 6-2
Reserve 4e klasse 11
EGS’20 3-TOP 2 1-0
Herpinia 2-Nooit Gedacht 3 0-0
WHV 2-DAW 4 2-2
DAW 4-WHV 2 3-2
Vesta’19 3-EVVC 3 2-2
EGS’20 3-OSS’20 2 4-0
Reserve 5e klasse 13
VVV’03 2-GFC’33 2 0-3
Wittenhorst 5-Venray 6 1-1
HBSV 3-Meterik 2 5-3
Melderslo 3-SSS’18 3 2-0
Reserve 5e klasse 14
Ysselsteyn 3-Oostrum 3 3-0
Stormvogels’28 2-SV United 3 0-1
SSS’18 4-Wittenhorst 4 1-6
Reserve 5e klasse 515
Achates 3-Vitesse’08 4 4-1
EGS’20 5-Olympia’18 4 6-5
Milsbeek 2-De Zwaluw 3 4-0
Menos-VIOS’38 2 5-2
VCA 2-JVC Cuijk 2 1-1
Reserve 5e klasse 16
Volkel 4-Venhorst 3 4-6
FC de Rakt 2-FC Uden 3 2-1
EGS’20 4-Juliana 3 6-1
Reserve 5e klasse 20
TOP 3-HVCH 8 4-2
Vesta’19 4-Blauw Geel’38 6 8-0
OSS’20 5-Achilles Reek 2 1-2
Reserve 6e klasse 32
VIOS’38 3-Heijen 4 4-4
Vianen Vooruit 3-DSV 4 3-2
Sambeek 2-Vitesse’08 5 0-6
Olympia’18 5-De Zwaluw 4 3-3
Volharding 6-Heijen 4 2-1
Reserve 6e klasse 35
Westerbeekse Boys-Gemert 9 1-4
Fiducia 3-Boekel Sport 8 1-4
MVC 3-Venhorst 4 2-1
DSV 6-Excellent 3 3-1
Oost
Reserve 5e klasse 02
Brakkenstein 7-Waalstad 3 4-5
Ewijk 4-Blauw Wit 3 0-6
Zuid 2
Vrouwen
2e klasse G
Leveroy vr-Festilent vr 7-0
Bergeijk vr-Schaesberg vr 2-7
Beerse Boys vr-Rood Wit’62 vr 1-1
Wittenhorst vr-SSS’18 vr 0-3
HRC’14 vr-ZSV vr 1-3
4e klasse 02
MVC’19 vr-SJVV vr 0-1
Sambeek vr-Volharding vr 2-1
MVC’19 vr-Mierlo Hout vr 4-3
SJVV vr-Sparta’18 vr 0-1
Hapse Boys vr-Bieslo vr 3-4
5e klasse 04
Hapse B. 2 vr-SVEB/Sp.ST vr 1-5
DSV vr-Achates vr 1-7
Vianen Vooruit vr-VVV’03 vr 6-4
FCV Venlo vr-Hapse Boys 3 vr 4-0
5e klasse 06
SES vr-Vorstenbossche Boys 2 vr 4-1
EVVC 2 vr-Margriet vr 5-0
Vorstenb.Boys vr-HVCH 3 vr 1-4
SBV/Ulysses vr-TOP 6-0
SES vr-Maaskantse Boys vr 5-3
Prinses Irene 2 vr-HVCH 2 vr 1-0