Afbeelding

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 21 april

Voetbal 91 keer gelezen

Reserve Hoofdklasse HK

Gemert 2-ZSV 2

Sportclub Susteren 2-Sparta’25 2

HVCH 2-Meerssen 2

NWC 2-Someren 2

Volharding 2-Erp 2

Reserve 2e klasse C

SSS’18 2-Sportclub Irene 2 (16-2)

Helden 2-Volharding 3

TSC’04 2-Sparta’18 2

MVC’19 2-Blerick 2

Panningen 2-Naarlo 2

Reserve 2e klasse E

Erp 3-EVVC 2

Schijndel 2-EGS’02 2

FC Uden 2-Avesteyn 2

WEC 2-HVCH 3

Juliana 2-Nijnsel 2

Prinses Irene 2-Nooit Gedacht 2

Reserve 3e klasse 4

Boekel Sport 3-Prinses Irene 3

UDI’19 2-Erp 4

Constantia 2-Schijndel 3

NLC’03 2-Blauw Geel’38 2

Hapse Boys 2-DAW 3

Reserve 4e klasse 6

EGS’02 3-HBV/Vianen V.2 (18-4)

EGS’02 3-Gemert 3

Rood Wit’62 3-Vesta’19 2

HVCH 4-HBV/Vianen V.2

Heijen 2-Excellent 2

Maasduinen 3-Achates 3

Reserve 4e klasse 8

Nulandia 3-Blauw Geel’38 4

Vorstenbossche Boys 2-Vesta’19 3

FC Schadewijk 2-HVCH 5

OSS’20 2-DAW 4

Berghem Sport 3-FC de Rakt 2

UDI’19 3-EVVC 3

Reserve 5e klasse 12

SSS’18 3-SV United 3

Wittenhorst 2-Oostrum 2

DEV Arcen 2-Melderslo 3

Deurne 2-Sporting ST 2

Venray 5-Vitesse’08 2

Reserve 5e klasse 13

Vitesse’08 3-Constantia 3

SIOL 2-JVC Cuijk 2

Achates 3-Toxandria 2

Olympi’18 3-De Zwaluw 2

DWSH’18 2-Menos

Reserve 5e klasse 16

Rhode 4-Heeswijk 3 (16-4)

Heeswijk 3-Erp 6

SCMH 2-UDI’19 5

Volkel 3-Rhode 4

Festilent 5-Blauw Geel’38 6

OSS’20 5-Mariahout 3

Vorstenbossche Boys3-Gemert 4

Reserve 5e klasse 18

UDI’19 4-OSS’20 6 (16-4)

UDI’19 4-Olympia’18 (18-4)

OSS’20 6-UDI’19 4

Festilent 3-Venhorst 3

Olympia’18 2-Volkel 4

FC de Rakt 3-Handel 2

Erp 5-Gemert 5

Reserve 5e klasse 19

OSS’19 4-Margriet 2

Nulandia 5-HVCH 7

DESO 2-Cito 2 (18-4)

TOP 2-EGS’20 4

Berghem Sport 4-DAW 5

Reserve 6e klasse 25

Maasduinen 4-Volharding 5 (18-4)

SSS’18 4-Merselo 3

DSV 5-Holthees/Smakt 2

Venray 9-SVS 2

Maasduinen 4-Westerbeekse Boys

Excellent 4-Sambeek 2

Olympia’18 4-Volharding 5

Reserve 6e klasse 26

De Zwaluw 3-Juliana 4

Merselo 2-DSV 4

Gassel 3-EGS’20 8

Excellent 3-Hapse Boys 4

DWSH’18 3-Constantia 4

Reserve 6e klasse 27

Heijen 3-VCA (18-4)

Olympia’18 5-Achates 4

De Zwaluw 4-Sambeek 3

Maasduinen 6-Milsbeek 2

Heijen 3-VIOS’38 2

Vitesse’08 4-DSV 6

Volharding 4-VCA

Reserve 6e klasse 28

Heijen 3-VIOS’38 3 (18-4)

Hapse Boys 3-DSV 8

HBV 6-Milsbeek 3

Vianen Vooruit 3-VCA 2

Astrantia 2-De Zwaluw 5

Maasduinen 7-SIOL 3

Vrouwen

4e klasse 3

Nulandia vr-Olympia’18 vr (18-4)

Nooit Gedacht 2 vr-Olympia’18 vr

Schijndel vr-Nulandia vr

Blauw Geel’38 vr-Berghem Sport vr

OSS’20/Margriet vr-UDI’19 2 vr

EGS’20 vr-NLC’03 vr

5e klasse 4

Achates vr-Holthees/Smakt vr

DSV vr-VVV’03 vr

SES/Festilent vr-Vianen/HBV 2 vr

Sparta’18/SVEB/Sporting ST/

Melderslo/America vr-Bavos vr

Hapse Boys vr-Olympia’18 2 vr

ZSV 2 vr-MDOC vr

6e klasse 3

Oostrum/SVOC’01 vr-

Hegelsom vr (18-4)

BVV’27 vr-Baarlo 2 vr

De Zwaluw vr-SVS/Excellent vr

Maasduinen vr-Lottum/GFC’33/Wittenhorst vr

Hegelsom vr-Oostrum/SVOC’01 vr

Juliana 2 vr-Sparta’18/SVEB/

Sporting ST/Melderslo/

America 2 vr

6e klasse 5

Keldonk vr/FC de Rakt 2 vr (18-4)

EGS’20 2 vr-DWSH’18 vr

FC de Rakt 2 vr-Nooit Gedacht 4 vr

Boekel Sport 2 vr-Schijndel 2 vr

Handel/Elsendorp vr-SCG’18 2 vr

Rhode 2 vr-RKVV Keldonk vr

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant