Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 3 december 2017
Voetbal 157 keer gelezenZuid II
Reserve Hoofdklasse HK
Someren 2-UDI'19 2 2-1
ZSV 2-Volharding 2 afgelast
Gemert 2-Budel 2 1-0
Blauw Geel'38 2-Meerssen 2 4-1
Erp 2-Bekkerveld 2 4-3
NWC 2-OSS'20 2 0-3
Reserve 1e klasse B
Rhode 2-TOP 2 2-2
Sparta'25 2-Wittenhorst 2 2-2
Boekel Sport 2-Mierlo Hout 2 2-0
Nulandia 2-Deurne 2 8-1
HVCH 2-Venray 2 4-2
SSS'18 2-Avanti'31 2 3-1
Reserve 2e klasse C
Rood Wit'62 2-Gemert 3 0-6
ASV'33 2-Sparta'18 2 0-2
Bavos 2-Boekel Sport 3 0-2
Venray 3-Hapse Boys 2 0-4
Volharding 3-NWC 3 afgelast
MVC'19 2-Olympia'18 2 1-2
Reserve 3e klasse F
Venray 4-Olympia'18 3 0-4
Montagnards 2-HBSV 2 afgelast
GFC'33 2-DSV 2 afgelast
Toxandria 2-FCV Venlo 2 6-2
VCH 2-Deurne 3 afgelast
IVO 2-Vitesse'08 2 7-3
Reserve 3e klasse H
Juliana 2-Berghem Sport 2 3-2
Nijnsel 3-OSS'20 3 2-3
HVCH 5-Prinses Irene 3 5-0
Volkel 3-Herpinia 2 1-5
FC Uden 2-Odiliapeel 2 4-0
DAW 3-UDI'19 4 afgelast
Reserve 4e klasse 008
Excellent 2-Stormvogels'28 3 0-1
Melderslo 2-ZSV 4 afgelast
EWC'46 2-SVEB 2 afgelast
Wittenhorst 5-SSS'18 3 1-1
Oostrum 2-IVO 4 1-2
Ysselsteyn 2-Leunen 3 1-0
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-SES 2 8-0
Constantia 2-Festilent 3 9-3
Vianen Vooruit 2-UDI'19 5 afgelast
Achates 2-Stormvogels'28 2 afgelast
SIOL 2-Hapse Boys 3 3-4
Reserve 4e klasse 011
Elsendorp 2-ELI 2 afgelast
UDI'19 6-RKVV Keldonk 2 5-2
Handel 2-Venhorst 2 0-3
SES 3-FC Uden 3 3-0
Sparta'25 4-SCMH 2 3-3
Reserve 5e klasse 013
Montagnards 3-SSS'18 4 afgelast
Resia 2-Oostrum 3 afgelast
Venray 6-Leunen 5 2-5
Ysselsteyn 4-Merselo 2 2-1
SV United 2-Wittenhorst 7 uitgesteld
Reserve 5e klasse 015
Vitesse'08 4-Milsbeek 2 4-1
De Zwaluw 3-Toxandria 3 afgelast
Heijen 2-Achates 3 afgelast
VCA 2-Olympia'18 5 afgelast
Sambeek 2-Gassel 3 afgelast
DSV 5-JVC Cuijk 3 1-5
Reserve 5e klasse 015
Hapse Boys 4-De Willy's 2 afgelast
Estria 3-Olympia'18 4 afgelast
DSV 3-Constantia 3 afgelast
JVC Cuijk 2-Gassel 2 afgelast
HBV 2-De Zwaluw 2 afgelast
Reserve 5e klasse 020
Blauw Geel'38 8-Mierlo Hout 4 6-0
Boekel Sport 4-Sparta'25 6 2-4
Fiducia 2-MVC 2 afgelast
Erp 5-Gemert 5 3-1
DSV 4-Elsendorp 3 12-1
Reserve 5e klasse 021
RKVV Keldonk 3-Blauw Geel'38 7 0-2
Festilent 5-Gemert 4 afgelast
Vorstenb. Boys 3-RKVV Keldonk 3 18-0
Juliana 4-Avesteyn 3 afgelast
Blauw Geel'38 7-Volkel 4 3-2
Erp 4-UDI'19 9 1-3
SCMH 3-FC de Rakt 2 0-5
Reserve 5e klasse 022
Nulandia 6-DAW 5 3-0
Herpinia 4-Margriet 6 6-5
Ravenstein 3-Festilent 4 4-1
SCV'58 2-HVCH 9 afgelast
Blauw Geel'38 9-OSS'20 6 8-0
Reserve 6e klasse 025
SV United 3-Wittenhorst 10 5-0
Volharding 5-EWC'46 3 2-5
SVEB 3-Sporting ST 3 afgelast
Oostrum 5-IVO 6 5-0
SVOC'01 3-Lottum 3 afgelast
Melderslo 3-Venray 9 afgelast
Reserve 6e klasse 026
Heijen 4-Sambeek 4 afgelast
HRC'27 3-EWC'46 4 3-2
Achates 4-DSV 6 afgelast
Holthees Smakt 3-BVV'27 3 6-1
Resia 3-Venray 13 afgelast
Montagnards 4-SSS'18 6 afgelast
Reserve 6e klasse 027
Vianen Vooruit 4-Milsbeek 3 5-4
Olympia'18 6-SIOL 3 0-10
Astrantia 2-Stormvogels'28 4 1-3
Heijen 3-Vitesse'08 5 afgelast
HRC'27 2-Volharding 4 2-1
VIOS'38 3-De Zwaluw 4 afgelast
Reserve 6e klasse 028
Volharding 6-Westerbeekse Boys 10-3
Olympia'18 8-Fiducia 3 1-0
SVS 2-Excellent 4 3-3
Sambeek 3-SSS'18 5 afgelast
Merselo 3-Venray 11 0-6
Holthees Smakt 2-BVV'27 2 1-2
Reserve 6e klasse 029
SES 5-SC Sint Hubert 3 afgelast
Estria 5-Constantia 6 afgelast
SIOL 5-GVV'47 4 afgelast
Toxandria 5-HBV 4 1-2
Hapse Boys 6-Juliana 5 6-0
Reserve 6e klasse 030
De Zwaluw 5-SIOL 4 afgelast
VIOS'38 2-Toxandria 4 afgelast
Constantia 4-Excellent 3 7-1
Hapse Boys 5-SC Sint Hubert 2 3-1
Olympia'18 7-HBV 3 4-2
Reserve 6e klasse 040
MVC 3-Handel 3 1-1
Menos 2-Boekel Sport 6 3-3
UDI'19 11-FC de Rakt 3 1-6
Erp 6-Venhorst 4 3-5
Boerdonk 2-Festilent 6 6-0
Reserve 6e klasse 045
VCO 3-De Willy's 3 afgelast
Volkel 7-Juliana 6 6-3
Venhorst 5-Menos 3 3-1
Boerdonk 4-Handel 4 0-7
VCA 3-Constantia 5 afgelast
FC de Rakt 6-Hapse Boys 7 9-0
Reserve 6e klasse 047
Berghem Sport 8-Nooit Gedacht 8 6-3
Ulysses 3-OKSV 3 0-6
NLC'03 7-SCV'58 4 afgelast
MOSA'14 4-SDDL 4 afgelast
DAW 9-Margriet 7 afgelast
GVV57 3-OSS'20 11 3-2
Reserve 6e klasse 051
Prinses Irene 6-SCV'58 3 1-2
Ruwaard 6-Cito 5 1-1
HVCH 14-Festilent 7 0-9
OKSV 2-Estria 4 afgelast
GVV'57 2-DAW 8 6-0
SES 4-Achilles Reek 4 0-3
Uitslagen Vrouwen
4e klasse 003
SSS'18 2 vr-Sparta'25 vr 2-2
Constantia vr-Volharding vr 2-3
Venhorst vr-Olympia'18 vr 0-6
HBV vr-JVC Cuijk vr afgelast
ELI vr-Mierlo Hout vr afgelast
Mierlo Hout vr-SSS'18 2 vr 1-2
4e klasse 004
UDI'19 2 vr-SDDL vr2-1
Avanti'31 vr-Avesteyn vr afgelast
Prinses Irene 2 vr-Gassel vr 2-5
Vorstenbosscheb Boys vr-SES vr 3-1
EVVC vr-NLC'03 vr afgelast
5e klasse 005
MVC 2 vr-Mariahout vr 0-2
Erp vr-DVG vr 2-0
Juliana vr-FC de Rakt vr 1-0
Volkel vr-Gemert 2 vr afgelast
5e klasse 006
Excellent vr-Volharding 2 vr afgelast
Vianen Vooruit vr-Achates vr 3-3
Vitesse'08 vr-Estria 2 vr 6-0
Olympia'18 2 vr-Hapse Boys vr 0-6
5e klasse 007
Nooit Gedacht 3 vr-Festilent 2 vr afgelast
SBV vr-Avesteyn 2 vr 0-5
OSS'20 2 vr-Maaskantse Boys vr 3-0
Berghem Sport vr-Estria 3 vr 4-4
Margriet vr-Nulandia vr 1-0
6e klasse 006
Festilent 3 vr-SC Sint Hubert vr afgelast
Odiliapeel vr-Volkel 2 vr 0-6
De Zwaluw vr-SSS'18 3 vr afgelast
HRC'27 vr-Hapse Boys 2 vr afgelast
Juliana 2 vr-DSV vr afgelast
Heijen vr-Volharding 3 vr afgelast