Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 29 mei
Voetbal 89 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Groene Ster 2-Wittenhorst 2
Someren 2-NWC 2
ZSV 2-HVCH 2
Sparta’25 2-Venlosche Boys 2
Volharding 2-Deurne 2
Reserve 2e klasse C
Baarlo 2-Mifano 2
Sportclub Irene 2-Olympia’18 2
Volharding 3-Sparta’18 2
SSS’18 2-Baarlo 2
Reserve 3e klasse G
Constantia 2-NLC’03 2 (26-5)
EGS’20 2-Juliana 2
Hapse Boys 2-DAW 3
Nijnsel 2-Excellent 2
Volkel 3-Avesteyn 2
Reserve 4e klasse 06
SVEB 2-Vitesse’08 3 (24-5)
SVEB 2-Oostrum 2
America-Venray 3
FCV Venlo 3-Melderslo 2
Vitesse’08 3-Leunen 2
Reserve 4e klasse 08
Hapse Boys 3-Achates 2
De Zwaluw 2-Montagnards 2
DWSH’18 2-Heijen 2
Reserve 4e klasse 11
EVVC 3-Herpinia 2 (24-5)
Prinses Irene 3-Herpinia 2
EGS’20 3-HVCH 6
WHV 2-TOP 2
Reserve 5e klasse 13
Melderslo 3-Wittenhorst 5
VOS 2-VVV’03 2
Venray 6-Blerick 4
DEV Arcen 2-HBSV 3
Reserve 5e klasse 14
America 2-SSS’18 4
Oostrum 3-SV United 3
Wittenhorst 4-SVOC’01 2
Ysselsteyn 3-Volharding 4
Reserve 5e klasse 15
HBV 2-Milsbeek 2 (24-5)
EGS’20 5-De Zwaluw 3
Achates 3-Milsbeek 2
Olympia’18 4-HBV 2
VCA 2-Vitesse’08 4
Reserve 5e klasse 16
Juliana 3-FC de Rakt 2
SES 2-Volkel 4
Festilent 3-Venhorst 3
UDI’19 5-EGS’20 4
Reserve 5e klasse 20
TOP 3-OSS’20 5 (25-5)
HVCH 8-TOP 3
EGS’20 6-Achilles Reek 2
Reserve 6e klasse 32
Hapse Boys 6-Sambeek 2
Vianen Vooruit 3-VIOS’38 3
DSV 4-Vitesse’08 5
HRC’27-De Zwaluw 4
Reserve 6e klasse 35
Excellent 3-Handel 3
Boekel Sport 8-Westerbeekse Boys
DSV 6-Gemert 9
MVC 3-Menos 2
Oost
Reserve 5e klasse 02
Eendracht’30 2-Trekvogels 5 (24-5)
Union 3-FC Kunde 4 (25-5)
Eendracht’30 2-Blauw Wit 3
Ewijk 4-Juliana’31 3
DVSG 2-Trekvogels 5
Zuid 2
Vrouwen
2e klasse G
Leveroy vr-Wittenhorst vr
Rood Wit’62 vr-SSS’18 vr
Bergeijk vr-Beerse Boys vr
HRC’14 vr-Schaesberg vr
ZSV vr-OJC Rosmalen vr
4e klasse 02
Venray vr-Sparta’18 vr
SJVV vr-Olympia’18 vr
Sambeek vr-Bieslo vr
5e klasse 04
Vianen V.vr-FCV Venlo vr (24-5)
Achates vr-VVV’03 vr (24-5)
VVV’03 vr-Achates vr
DSV vr-MDOC vr
Hapse Boys 3 vr-Vianen Vooruit vr
FCV Venlo vr-De Zwaluw vr
5e klasse 06
HVCH 3 vr-EVVC 2 vr (24-5)
Margriet vr-Vorstenb.Boys 2 vr (24-5)
SES vr-EGS’20 vr
TOP vr-Maaskantse Boys vr
HVCH 2 vr-Festilent 2 vr
Prinses Irene 2 vr-Margriet vr
6e klasse 05
Constantia 2 vr-Brandevoort vr (26-5)
SJVV 2 vr-Stiphout Vooruit vr
Brandevoort vr-Bavos 2 vr
6e klasse 08
Achilles Reek vr-DAW 2 vr
Vesta’19 vr-Juliana 2 vr