Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 oktober
Voetbal 189 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Someren 2-Erp 2
ZSV 2-Deurne 2
HVCH 2-Venlosche Boys 2
NWC 2-Volharding 2
Groene Ster 2-Sparta’25 2
Reserve 2e klasse C
Baarlo 2-MMC Weert 3
Mifano 2-Volharding 3
Olympia’18 2-HVCH 4
FCV Venlo 2-Bavos 2
Sportclub Irene 2-Sparta’18 2
Reserve 2e klasse D
Avanti’31 2-Heeswijk 2
UDI’19 2-Festilent 2
DAW 2-Vianen Vooruit 2
Nooit Gedacht 2-Schijndel 2
Volkel 2-Prinses Irene 2
Reserve 3e klasse G
Excellent 2-Avesteyn 2
Constantia 2-Nijnsel 2
DAW 3-Juliana 2
NLC’03 2-UDI’19 3
Volkel 3-EGS’20 2
Reserve 4e klasse 06
Wittenhorst 3-Oostrum 2
FCV Venlo 3-America
Venray 3-SVEB 2
Leunen 2-Vitesse’08 3
Melderslo 2-Venlosche Boys 4
Reserve 4e klasse 08
DSV 2-Vitesse’08 2
Achates 2-De Zwaluw 2
Heijen 2-Venray 4
Reserve 4e klasse 11
OSS’20 2-EGS’20 3
EVVC 3-DAW 4
Herpinia 2-Prinses Irene 3
TOP 2-WHV 2
HVCH 6-Nooit Gedacht 3
Reserve 5e klasse 13
VCH 2-VVV’03 2
Blerick 4-Venray 6
DEV Arcen 2-Meterik 2
GFC’33 2-Melderslo 3
SSS’18 3-Wittenhorst 5
VOS 2-HBSV 3
Reserve 5e klasse 14
SSS’18 4-Stormvogels’28 2
SV United 3-Leunen 3
Oostrum 3-America 2
SVOC’01 2-Wittenhorst 4
Volharding 4-EWC’46 2
Reserve 5e klasse 15
Vitesse’08 4-VCA 2
JVC Cuijk 2-Constantia 3
De Zwaluw 3-Achates 3
Menos-EGS’20
Milsbeek 2-Olympia’18 4
VIOS’38 2-HBV 2
Reserve 5e klasse 16
Blauw Geel’38 9-Festilent 3
Volkel 4-FC Uden 3
EGS’20 4-SES 2
Venhorst 3-FC de Rakt 2
OSS’20 3-UDI’19 5
Reserve 5e klasse 20
Prinses Irene 5-OSS’20 5
Achilles Reek 2-HVCH 8
Ulysses 2-Blauw Geel’38 6
Vesta’19 4-EGS’20 6
Vrouwen Zuid 2
2e klasse G
Leveroy vr-SSS’18 vr
OJC Rosmalen vr-Beerse Boys vr
Bergeijk vr-HRC’14 vr
Festilent vr-ZSV vr
Wittenhorst vr-Schaesberg vr
3e klasse E
Nooit Gedacht vr 2-HBV vr
Gassel vr-DAW vr
Constantia vr-Vorstenbossche Boys vr
NLC’03 vr-EVVC vr
4e klasse 02
Sambeek vr-Venray vr
Mierlo Hout vr-MVC’19 vr
Olympia’18 vr-SJVV vr
Bieslo vr-Hapse Boys vr
Volharding vr-SVEB/Sporting ST vr
4e klasse 03
Juliana vr-Berghem Sport vr
MVC vr-Boekel Sport vr
Nulandia vr-OSS’20 vr
Blauw Geel’38 vr-Gemert vr
UDI’19 vr 3-Avanti’31 vr
5e klasse 04
DSV vr-SSS’18 vr 2
Vianen Vooruit vr-Hapse Boys vr 3
De Zwaluw vr-FCV Venlo vr
VVV’03 vr-Achates vr
MDOC vr-Hapse Boys vr 2
5e klasse 06
Festilent vr 2-HVCH vr 2
EGS’20 vr-Prinses Irene vr 2
Maaskantse Boys vr-HVCH 3
Margriet vr-EVVC vr 2
Vorstenbossche Boys vr 2-SES vr
TOP vr-SBV/Ulysses vr
6e klasse 05
Someren/NWC vr 4-ZSV vr 3
DWSH’18 vr-Bavos vr 2
Excellent/SVS vr-Brandevoort vr
Constantia vr 2-Stiphout Vooruit vr
Bruheze vr-SJVV vr 2
6e klasse 06
Melderslo vr-Oostrum vr
Volharding vr 2-SV United vr
Olympia’18 vr 2-Hegelsom vr
MDOC vr 2-America vr
Holthees/Smakt vr-Montagnards vr